Dani vrtića 2017.

18.04. 2017.

Pozivamo Vas na Dane Dječjeg vrtića Viškovo koji će se odžavati u periodu od 18. do 24. travnja 2017. godine.

Program obilježavanja Tjedna vrtića:

19. 04. 2017. - OTVORENI DAN VRTIĆA

• Pozivamo sve zainteresirane goste da posjete naš vrtić te se uključe u aktivnosti po skupinama.
  • Vrijeme održavanja: 09,00 – 11,00 sati
  • Mjesto održavanja: Dječji vrtić Viškovo

22. 04. 2017. - SPORTSKI DAN

• Biciklistička utrka Tour de Croatia
    Kroz Općinu Viškovo prolazi jedna od najpoznatijih biciklističkih utrka pod nazivom Tour de Croatia. Pozivamo roditelje s djecom da zajednički isprate bicikliste te ih prigodno pozdrave mahanjem sa zastavicama u bojama Općine Viškovo (zastavice će osigurati DV Viškovo)
    Vrijeme održavanja: 15,00 - 15,45
    Mjesto održavanja: Parkiralište Milihovo, glavna cesta
  • Dan na kotačima
    Na Parkiralištu Milihovo bit će organiziran "Dan na kotačima" koji je zamišljen kao mala prometna škola. Pozivaju se djeca vrtićnih skupina da na parkiralište dođu u pratnji roditelja i to s biciklima, triciklima, romobilima, rolama i sl. te sudjeluju u zabavnoj vožnji poligonom.
    Osim što kod djece razvijamo zdrave navike bavljenja fizičkim aktivnostima, djeca će imati i mogućnost stjecanja znanja o prometnim pravilima.
    Sva djeca na kraju će dobiti "vozačku dozvolu".
    Vrijeme održavanja: 16,00 - 17,00
    Mjesto održavanja: Parkiralište Milihovo

24. 04. ZELENA ČISTKA

• "Jedno dijete - jedan cvijet"
    Zelena čistka u jutarnjem terminu obilježit će se sadnjom cvijeća na terasama i u dvorištu vrtića.
    Molimo roditelje da svako dijete donese po jednu sadnicu cvijeta kako bismo uljepšali naš okoliš, ali i kod djece razvijali vrijednost poput odgovornosti i brige za druge; naime, svako dijete bit će zaduženo za brigu o "svom" cvijetu.
  • "Uljepšajmo prostor djeci"
    Pozivamo sve roditelje iz DV Viškovo da se odazovu akciji pod nazivom "Uljepšajmo prostor djeci" koja će se održati u dvorištu DV Viškovo.
    Molimo roditelje da, ukoliko imaju, ponesu mali vrtni alat, rukavice, lopate, grablje i sl. Plan radne akcije je čiščenje i uređivanje dvorišta DV Viškovo.
    Vrijeme održavanja: 17,00 - 19,00 sati
    Mjesto održavanja: Dječji vrtić Viškovo (dvorište)

Veselimo se Vašem dolasku!!!