Poziv za prijavu djece za upis u osnovnu školu i program predškole

09.01. 2018.

Obavještavamo roditelje, odnosno staratelje djece rođene od 1. travnja 2011. godine do 31. ožujka 2012. godine da su dužni pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole.

Sve informacije možete potražiti u osnovnoj školi prema upisnom području, kod nadležnog školskog liječnika u zdravstvenoj ustanovi ili na web stranici Ureda državne uprave u Primorsko-goranskoj županiji www.udu-pgz.hr , pod Obavijesti.

Također, pozivamo roditelje čija djeca nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja i obrazovanja, a u godini su prije upisa u osnovnu školu, na upis u program predškole. Program predškole provoditi će se u DV Viškovo od 1. veljače do 31. svibnja 2018. u trajanju od 3 sati svaki radni dan. Program predškole je besplatan.