Iz biltena Ekoškola 2016.

20.09. 2016.
Bez obzira što je prošlo nekoliko mjeseci od svečanosti podizanja Zelene zastave, još uvijek osjećamo radost i ljepotu tog događaja čime je na najljepši način okrunjen i obilježen svršetak prošle EKO školske godine.

Mjesto gdje rastu sretna djeca

15.03. 2016.
Osim nove ravnateljice i stručnog tima, vrtić je dobio i 150 tisuća eura vrijednu kuhinju, u kojoj je implementiran HACCP stadnard, a kvaliteta prehrane nadzire se u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije.

Vrtić pun sretne djece

04.03. 2016.
Njegujući kulturni identitet, govor i tradiciju kraja vrtić se uključuje u društveni život zajednice omogućujući djetetu aktivan odnos između prošle i sadašnje kulture življenja kroz aktivno uključivanje u kulturne manifestacije u mjestu.

Prijavite se na naš Newsletter

Prijavite se na Newsletter i redovito primajte sve važne obavijesti na Vašu e-mail adresu.

© Dječji vrtić Viškovo 2017. Sva prava pridržana.