Radionica za roditelje - Kada počinje priprema za školu?

03.02. 2017.

Poštovani roditelji, pozvani ste na radionicu za roditelje koja će se održati u utorak, 7. veljače 2017. god. u 17 sati u našem vrtiću, u sklopu Tjedna za obitelj.

Tema radionice je: Kada počinje priprema za školu? , a voditelj radionice je Danijela Perić Kosović, prof. psiholog, univ.spec.sanit,publ.

Radionicu održavamo u suradnji s Uredom za obitelj Riječke nadbiskupije.

Ured za obitelj treću godinu organizira Tjedan za obitelj u Riječkoj nadbiskupiji, koji započinje prvom nedjeljom u veljači, to je Dan života, a završava drugom nedjeljom u veljači, a to je Dan braka. Kroz ovo vrijeme nastojimo kroz razne aktivnosti, doprinijeti kvalitetnom roditeljstvu i senzibilizaciji javnosti za kvalitetnije roditeljstvo u svim svojim fazama.

Svake godine nastojimo njegovati suradnju sa više institucija koje se bave djecom, roditeljstvom, kao i s obitelji. Ove godine Ured za obitelj u suradnji s Dječjim Vrtićem Viškovo organizirao je radionicu za roditelje.