Održan 16. Olimpijski festival dječjih vrtića

29.05. 2017.

Olimpijski festival dječjih vrtića Primorsko-goranske županije okupio je na igralištu NK Halubjan 600 predškolaca iz 15 primorsko-goranskih vrtića.

Dječji vrtić Viškovo posebno je ponosan na sve male olimpijce koji su branili boje vrtića. Mali nogometaši su osvojili zlatni nogometni pehar, a  Ema Pokorni je osvojila broncu u bacanju loptice u dalj.

Ukupni pobjednik natjecanja koje se odvijalo pod motom »I ja želim biti olimpijac« je Dječji vrtić »Katarina Frankopan« Krk, dok je drugo mjesto zauzeo Dječji vrtić Matulji, a treće Dječji vrtić Opatija.

Dječji vrtić Viškovo ukupno je zauzeo 5. mjesto.

Zahvaljujemo se svima koji su pomogli u organizaciji Olimpijade, a posebno: suorganizatoru Zajednici sportova PGŽ, pokroviteljima: Hrvatskom olimpijskom odboru, Primorsko-goranskoj županiji i Općini Viškovo te generalnom sponzoru 16. olimpijskog festivala  INA d.d.

Organizaciju olimpijskog festivala pomogli su i: Slatinska banka d.d., Pro star d.o.o., Birota d.o.o., Alca, Zagreb d.o.o., Podravka d.d., Pik Rijeka d.d., Ledo d.d., Farma Veli Brgud d.o.o., HIT d.o.o., Narodne novine d.d., Mesnica Damir, Ugor, d.o.o, Rijeka, Vindija d.d., Tutti Frutti FMB d.o.o., Caffe bar Morčić, Grad Kastav, NK Halubjan, Halubajski zvončari, Mažoretkinje udruge Halubajke Viškovo, Limena glazba Marinići, KD Viškovo d.o.o., Turistička zajednica Općine Viškovo, Matica Hrvatska ogranak Viškovo, NS Agro trade d.o.o., Učenički dom Sušak, Lovačko društvo Lisjak-Kastav, Jamnica d.d. i Prometal Matulji d.o.o.

Više o Olimpijadi možete doznati iz video reportaže:

INA