Upisi u program rano učenje Engleskog jezika

08.09. 2017.

Dragi roditelji, od 11. do 15. rujna 2015. u Dječjem vrtiću Viškovo traju upisi u posebni program Rano učenje engleskog jezika. Upisi se vrše na I. katu kod tajnika svakim danom od 8,00 do 16,00 sati, a srijedom do 18,00 sati.

Program ranog učenja engleskog jezika namijenjen je djeci od 4 do 7 godina, polaznicima redovitog programa te onima koji nisu obuhvaćeni redovitim programom. Program provodi Škola za učenje stranih jezika Linguae.

Cilj programa je razvijanje senzibilnosti  za engleski jezik kod djece predškolske dobi. Posebna se pozornost pridaje stjecanju osnovnih znanja o jeziku kroz igru.

Program će se održavati dva puta u tjednu u trajanju od 1 školskog sata (ponedjeljkom i srijedom od 17,00 do 17,45).

Cijena: 190 kn