Posjet školi

25.05. 2018.

Posjet Osnovnoj školi Sv. Matej organiziran je kako bi se budući prvašići upoznali s radom i aktivnostima koje ih očekuju na jesen. Posjeta školi dio je suradnje škole i vrtića koja pomaže djeci pri polasku iz vrtića u školu. Cilj ove suradnje bio je upoznati djecu sa školom, djelatnicima škole, školskim prostorom te tako što kvalitetnije pripremiti djecu za prvi razred. Predškolci našeg vrtića imali su priliku nakratko sjesti u školske klupe i sve što ih zanima upitati učiteljicu i svoje starije prijatelje. Ovakvi susreti i druženja svakako će pridonijeti da predškolci, sigurniji i spremniji, s veseljem krenu u prvi razred. Na licima budućih đaka moglo se iščitati uzbuđenje te su s velikim zanimanjem sudjelovali u aktivnostima! Želimo im sretan i uspješan polazak u prvi razred!