Održana Mozgalica

25.03. 2019.

U sklopu Tjedna za darovitost održana je igraonica „ MOZGALICA“. Sedmu godinu za redom Centar za poticanje darovitosti u suradnji s Gradskim odjelom za odgoj i školstvo, udrugom roditelja darovite djece “Lodur”, Učiteljskim fakultetom i Domom mladih organizira obilježavanje Dana darovitih (21.3.). Tjedan za darovitost 2019, kako je nazvana ova manifestacija, obuhvaća mnogobrojne aktivnosti, od radionica za djecu , za roditelje, predavanja, skupove, okrugle stolove… U program se uključio i Dječji vrtić Viškovo kroz prezentaciju matematičkih, logičkih i strateških igara. U interaktivnoj prezentaciji uživala su djeca i roditelji! Mozgalica je bila i prilika za prezentaciju programa Malih istraživača koji se već dugi niz godina provodi u DV Viškovo pod voditeljstvom odgojiteljice Jasmine Puž.