Novi ciklus radionica za roditelje “Rastimo zajedno”

20.09. 2019.

Od 3. listopada 2019. godine počinje novi ciklus radionica za roditelje “Rastimo zajedno”. Radionice su nastale u sklopu UNICEF-ovog programa za podršku roditeljstvu u prvim godinama života, a osmišljene su tako da pomognu roditeljima pronaći odgovore na njihova pitanja i dileme u odgoju djece od prve do četvrte godine. Radionice traju 11 tjedana – jedna radionica tjedno i posve su besplatne. Prva radionica će se održati u četvrtak 3. listopada 2019. s početkom u 17,00 sati. Voditeljice radionica su odgojiteljice Natali Vičić i Martina Drinković te psihologinja Sonja Pribela-Hodap. Pozivamo sve zainteresirane roditelje da se prijave na radionice na jedan od sljedećih načina: • potpisom na listu na oglasnoj ploči skupine • putem telefona: 091/3260774 (psihologinja) • putem e-maila: sonja.pribela-hodap@vrtic-viskovo.hr Na radionice se mogu uključiti i roditelji djece koja ne pohađaju DV Viškovo.