Sportska igraonica

Cilj programa je razvoj osnovnih motoričkih sposobnosti djeteta kao i upoznavanje sadržaja i aktivnosti vezanih uz sport čime se utječe na cjelokupan razvoj djeteta te se potiče usvajanje zdravih navika življenja.

Program se sastoji od vježbanja, različitih prirodnih oblika kretanja (hodanja, penjanja, trčanja, puzanja, preskakivanja), upoznavanja s različitim sportskim pojmovima i disciplinama (ples, gimnastika, atletika, nogomet, košarka...)

Namjena programa: program je namijenjen djeci od 4 godine do polaska u školu, polaznicima redovitog programa DV Viškovo, i onima koji nisu upisani u redoviti program DV Viškovo

Termin održavanja programa: ponedjeljak i srijeda, od 17,00 do 17,45
Program provodi odgajateljica DV Viškovo koja je završila edukaciju na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu za provođenje kinezioloških aktivnosti u posebnim programima.