Bubamare i Ježići u banci

14.11. 2019.

Bubamare i Ježići obilježili su svjetski dan štednje odlaskom u poslovnicu Addiko banke u Krku. Tamo ih je dočekala gospođa Ivana Sigmundović, mama Davida koja im je pokazala banku i organizirala za djecu radionicu. Djeca su imala priliku vidjeti novčanice iz raznih zemalja, a više od novčanica dojmio ih je aparat koji brzo broji novčanice. Za kraj je svako dijete dobilo vrećicu s čokoladnim novčićima. Nakon banke, djeca su posjetila Aquarrium i Terrarium gdje su se imala prilike upoznati s raznim vrstama riba i gmazova. Za kraj uzbudljivog dana uslijedio je posjet cvjetarni "Gabi flores" i roditeljima Gabrijele koji su djecu darovali grančicama cvijeća. Nakon šetnje starom gradskom jezgrom i igrom u parku uz more, djeca su se puna dojmova vratila u vrtić.