Predavanje: Veliki osjećaji `malih` ljudi

07.02. 2020.

"Nije vaš zadatak da dijete nikad nema tantrum, vaš je zadatak da ga i vi ne dobijete!". U toj rečenici je sažeta gotovo sva mudrost što činiti kad dijete uhvati napad bijesa. Na ovom interaktivnom predavanju govorit ćemo o nekontroliranim izljevima ljutnje, frustracije i bijesa kod male djece, tzv. tantrumima. Tantrumi su očekivana pojava u odgoju male djece no mogu biti jako izazovni za dijete i roditelja (i stručnjaka) koji s djetetom radi. Kako reagirati na ispade bijesa? Zašto se događaju? Mogu li se spriječiti? Zajedno ćemo potražiti odgovore na pitanja zašto dolazi do tantruma te kako se roditelji i stručnjaci mogu nositi s njima. Predavanje će se održati u utorak, 18.02.2020. u 17,00 u dvorani DV Viškovo.Predavanje je otvoreno za sve roditelje i građanstvo.