Vrtić u kući

27.03. 2020.

Ovih dana zavladalo je doba kad se trebamo osvijestiti, ponašati se odgovorno i biti što više kod kuće. Kako se pritom u našim domovima djeca i mi ne bismo osjećali kao ptice u kavezu, potrebno je dom ispuniti toplinom, smijehom i kreativnošću. U želji da vam pomognemo da lakše prebrodite ovo razdoblje, svakodnevno ćemo na web stranicama vrtića u rubrici Kutak za roditelje donositi ideje za kreativno provođenje vremena s djecom (pod novom rubrikom Kreativne aktivnosti za male, velike i ostale) te savjete i edukativne teme za roditelje (pod rubrikom Stručni članci). Vjerujemo da će vam savjeti stručnjaka koji rade s djecom pomoći da lakše prebrodite ovo izazovno vrijeme u kojem su narušene i naše i dječje rutine i molimo vas, zagrlite svoju djecu umjesto nas, mislimo na njih (i vas), čuvajte sebe i svoje najmilije!