Velika virtualna izložba povodom Dana planeta Zemlje

25.04. 2020.

Dan planeta Zemlje koji se tradicionalno obilježava 22. travnja ove smo godine odlučili obilježiti velikim web izazovom. Mali čuvari prirode iz Dječjeg vrtića Viškovo potrudili su se i izradili slike, crteže i skulpture na temu prirode. Fotografirali su i svoja omiljena mjesta u prirodu, radili u vrtu i čistili okoliš. Veliki su nam poslali i svoja promišljanja o tome što za njih znači ovaj dan i kako oni brinu o planetu.

Pozivamo vas da pogledate virtualnu izložbu u kojoj sudjeluje preko 60 djece s više od 100 maštovitih radova.

Ova izložba je dokaz da i u ovoj nesvakidašnjoj situaciji u kojoj se trenutno nalazimo, djeca našeg vrtića su i nadalje s nama, odvojeni, ali ipak zajedno!

Zahvaljujemo se od srca svim sudionicima!

Ježići: Iris, Marta, Fran, David, Mia, Tina, Lana, Sara, Dian, Lucas, Laura, Donatela, Noel, Marino, Lucia K., Marko, Lukas P., Andrej P., Lovro, Jan i Adin

Pačići: Nina, Klara, Gabrijel i Frane

Vrapčići: David, Leon, Anai, Lukas P., Lucas L., Saša, Moreno, Darija, Sebastijan, Ema, Patrik, Mara i Petra

Ribice: Iris