Zoom susret u Vrapčićima!

28.04. 2020.

Vrapčići su se napokon družili, ovaj put virtualno preko Zoom aplikacije.

Sudjelovali su i braća i sestre, mame i tate.

Veliko uzbuđenje i sreća bili su prisutni na našem druženju.

Djecu su najviše razveselili njihovi prijatelji i svi su rekli da jedva čekaju vrtić, prijatelje i tete!

Do tada se nastavljamo družiti preko Zooma!

Kako su djeca, roditelji i odgajateljice doživjele prvi zoom susret:

Mama Lukasa P.: Lukas skroz zbunjen,dok smo mi skužili sve, on već pita što je već gotovo.

Ema: bilo je jako lijepo, ali zašto je brzo završilo!!!

Patrik: bilo mi je super, baš sam sretan, da li možemo i sutra ponoviti?

Petra: bilo mi je super i puno sve pozdravljam i jedva čekam da se igramo u vrtiću!

Mama od Alana: kada ste rekle uzmite papir, Alan je odmah tražio da mu dam papir, a kad mu ja ponudim nešto za crtati ne želi! Prave ste tete!

Moreno: baš san sretan. Sad mi još više fale prijatelji z vrtića, komać čekan da seh vidin i da se igramo. Neka već fini ta Korona! Tete od Vrapčići su najbolje!

Grgur: lijepo je bilo, samo svi pričaju u isti glas pa ih nisam mogao čuti. Želim da se ponovi još jedanput!

Mia: bilo mi je jako lijepo vidjeti sve prijatelje i jedva čekam da krenemo u vrtić da se možemo zajedno igrati i sve prijatelje puno pozdravljam!

Nika: dobro je l' jel se sad možemo vidjeti uživo?

Odgajateljica Snježana: Srce mi je kao kuća!!

Odgajateljica Sandra: Jedva čekam opet vidjeti svoje Vrapčiće, nadam se brzo i uživo!

Zoom upute!