Upisi u 1. razred osnovne škole na području Primorsko-goranske županije za školsku godinu 2020./2021.

15.01. 2021.

Upravni odjel za odgoj i obrazovanje Primorsko-goranskoj županiji obavještava roditelje, odnosno staratelje djece rođene između 01. travnja 2014. i 31. ožujka 2015. da su dužni pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole. Točnije, pozivaju se da od 25. do 29. siječnja 2021. godine izvrše prijavu djeteta u osnovnu školu najbližu mjestu prebivališta ili boravišta, i to putem elektroničke pošte ili telefona. Prijava mora sadržavati ime i prezime te OIB djeteta, adresu prebivališta/boravišta adrese elektroničke pošte oba roditelja i njihove brojeve telefona, odnosno mobitela, uz napumenu radi li se o djetetu s teškoćama u razvoju.. Više informacija pročitajte u priloženim dokumentima:

INFORMATIVNI OBRAZAC

PLAN UPISA