Božićna radionica u Ribicama

19.12. 2022.

Božić nisu samo bor, šarene kuglice i pokloni. Božić su ljubav, radost i zajedništvo te toplina i svjetlo u najhladnijim danima u godini. U našem vrtiću prosinac je oduvijek obilježen blagdanskim aktivnostima kojima se djeca posebno vesele. Potaknuti istim, u skupini „Ribice“ održana je božićna radionica za djecu i roditelje čime je nastavljena suradnja dječjeg vrtića s roditeljima. Kroz likovne aktivnosti izrade božićnih ukrasa i čestitki nastojali smo održati duh i vrijednost Božića. Ukrasima i čestitkama smo ukrasili naše stablo kako bi djeca svakodnevno mogla uživati u istima. Uz prigodnu božićnu glazbu, malo kolača i toplog čaja radionica je bila savršena prilika da korisno provedemo vrijeme zajedno, ali i da se bolje međusobno upoznamo u opuštenoj blagdanskoj atmosferi. Zahvaljujemo se našim divnim i kreativnim roditeljima na izdvojenom vremenu, ugodnom druženju i prekrasnim božićnim ukrasima.