eTwinning projekti u 2022./2023. pedagoškoj godini

09.06. 2023.

eTwinning nudi platformu za odgojno – obrazovne djelatnike, koji rade u školama i dječjim vrtićima europskih država sudionica eTwinninga. Putem ove platforme članovi mogu komunicirati, surađivati, razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te postati dijelom najzanimljivije obrazovne zajednice u Europi. eTwinning se uspješno integrirao u Erasmus+, program Europske unije u području obrazovanja, osposobljavanja, mladih i sporta.

eTwinning u Dječjem vrtiću Viškovo aktivno se provodi od pedagoške godine 2022./2023. Trenutno je uključeno 5 odgojitelja i stručni suradnik psiholog. Ostali djelatnici vrtića aktivno pridonose i daju potporu projektima kroz razne aktivnosti i događanja.

Predstavljamo vam projekte provedene u pedagoškoj 2022./2023. godini:

Spring poster (skupina Tičići, odgojiteljica Matea Letoja)

Here&Now (skupina Mali istraživači, voditeljice: Jasmina Puž i Sonja Pribela-Hodap)

Ester is coming (skupina Zečići, odgojiteljice Snježana Kozić i Magdalena Đurić)

Kindergartium Artiosa (skupina Žabice, odgojiteljica Ana Fak)