Uspješno završena Škola plivanja

27.07. 2016.

U Dječjem vrtiću Viškovo ove godine se provodio program Škole plivanja koji je trajao ukupno dva tjedna, a pohađale su ga četiri grupe djece. Interes za Školu plivanja bio je jako velik (36 djece).

Nakon završenog programa Škole plivanja koji je trajao 5 dana (po 1 sat dnevno), sva su djeca pokazala vidljiv napredak u odnosu na početno stanje (kod nekih je to oslobođenje straha od vode, kod nekih učenje tehnike plivanja ili samo njezino usavršavanje).

Program je provodio licencirani učitelj plivanja te odgajateljica Dječjeg vrtića Viškovo koja je završila dodatnu edukaciju za provođenje kinezioloških aktivnosti u radu s predškolskom djecom.

Sva djeca uspješno su završila program Škole plivanja te su za svoj trud i uspjeh nagrađena odgovarajućim diplomama.