Božićna bajka u Dječjem vrtiću Viškovo

20.12. 2016.

U srijedu 14. 12. 2016. djeca, roditelji i djelatnici vrtića zajedno su priredili Božićnu zabavu. Adventski ugođaj proširio se u Dječjim vrtićem Viškovo. Hodnike su ukrasile jelke, lampice, božićne kućice, pahuljice... Stvorilo se pravo blagdansko ozračje.

Bilo je tu za svakog ponešto. Od izrade ukrasa i poklona do zajedničkih radova velikih i malih kojima smo ukrasili prostor našeg vrtića. Djeca su pjevala za odrasle, odrasli su uz gitaru pjevala djeci, a svi zajedno su i veselo plesali. Ako ste se zaželjeli mira mogli ste poslušati priču ili se slikati u našem foto kutku.

Sve je to bilo zaslađeno uz voćni dječji punč koji su nam pripremile vrijedne kuharice i domaće kolače koje su u radionici mogli naučiti zajedno pripremati veliki i mali.

Bila je to prava Božićna bajka!