Kutak za roditelje

Dragi roditelji, u ovom dijelu roditelji možete saznati sve što je bitno za vaše sudjelovanje u radu vrtića; od pregleda stručnih članaka do korisnih podataka potrebnih za vaše opće informiranje.

Radionice za očeve - PRIJAVE U TIJEKU

11.01. 2019.
Poštovani očevi! Pozivamo vas na ciklus radionica za očeve – KLUB OČEVA RASTIMO ZAJEDNO koji će se tijekom siječnja i veljače 2018. održavati u Dječjem vrtiću Viškovo. PRVI KLUB ĆE SE ODRŽATI 24.01.2019. ČETVRTAK, U 17,00 U ZBORNICI VRTIĆA

Izložba "Kreiram s tatom"

11.05. 2018.
Pozivamo svu djecu i roditelje te ostale prijatelje vrtića da pogledaju izložbu likovnih radova očeva i djece koja je postavljena u holu vrtića.

Klub očeva Rastimo zajedno

16.03. 2018.
Pozivamo vas na ciklus od 4 radionica za očeve - KLUB OČEVA RASTIMO ZAJEDNO koji će se tijekom travnja 2018. održavati u Dječjem vrtiću Viškovo.

Prvi koraci u eTwinningu

28.02. 2018.
Pozivamo Vas na predavanje "Prvi koraci u eTwinningu" koji će se održati u utorak, 6. ožujka 2018. u 17,00 sati, u prostoru Dječjeg vrtića Viškovo.

Priprema za školu

03.02. 2016.
Dragi roditelji, svakim danom sve se više bliži trenutak kada će vaši prvašići po prvi put sjesti u školske klupe.

Psihološko savjetovalište

Psihološko savjetovalište je mjesto gdje se roditelji i skrbnici mogu obratiti vezano za brojna pitanja o odgoju i razvoju djece i gdje će, u suradnji s psihologom, potražiti odgovore.

Kutak za roditelje

U našem vrtiću njegujemo partnerske odnose s obitelji. Partnerstvo između vrtića i obitelji temelji se na zajedničkom cilju osiguravanja dobrobiti za dijete i smatramo ga izuzetno važnim za optimalan dječji rast i razvoj.

© Dječji vrtić Viškovo 2019. Sva prava pridržana.