Kutak za roditelje

Dragi roditelji, u ovom dijelu roditelji možete saznati sve što je bitno za vaše sudjelovanje u radu vrtića; od pregleda stručnih članaka do korisnih podataka potrebnih za vaše opće informiranje.

Završen još jedan ciklus Rastimo zajedno

13.12. 2019.
11 roditelja uspješno je završilo ciklus od 11 Rastimo zajedno radionica. U povratnim informacijama jedna od polaznica je nakon završenog ciklusa napisala kako je njeno dijete dobilo mamu koja se zna kvalitetnije posveti djetetu i koja je naučila slušati svoje dijete. Jedan tata je napisao da je kroz radionice osvijestio ono najbolje u sebi što može dati svojem djetetu, a drugi kako je shvatio važnost grljenja i pravilnog davanja pohvale djetetu. Svi roditelji su toplo preporučili radionice i drugim roditeljima.

Radionice za očeve - PRIJAVE U TIJEKU

11.01. 2019.
Poštovani očevi! Pozivamo vas na ciklus radionica za očeve – KLUB OČEVA RASTIMO ZAJEDNO koji će se tijekom siječnja i veljače 2018. održavati u Dječjem vrtiću Viškovo. PRVI KLUB ĆE SE ODRŽATI 24.01.2019. ČETVRTAK, U 17,00 U ZBORNICI VRTIĆA

Izložba "Kreiram s tatom"

11.05. 2018.
Pozivamo svu djecu i roditelje te ostale prijatelje vrtića da pogledaju izložbu likovnih radova očeva i djece koja je postavljena u holu vrtića.

Klub očeva Rastimo zajedno

16.03. 2018.
Pozivamo vas na ciklus od 4 radionica za očeve - KLUB OČEVA RASTIMO ZAJEDNO koji će se tijekom travnja 2018. održavati u Dječjem vrtiću Viškovo.

Priprema za školu

03.02. 2016.
Dragi roditelji, svakim danom sve se više bliži trenutak kada će vaši prvašići po prvi put sjesti u školske klupe.

Psihološko savjetovalište

Psihološko savjetovalište je mjesto gdje se roditelji i skrbnici mogu obratiti vezano za brojna pitanja o odgoju i razvoju djece i gdje će, u suradnji s psihologom, potražiti odgovore.