Programi za roditelje

Kao stručnjaci prepoznajemo koliko je „roditeljski posao“ važan i zahtjevan
te želimo da naš vrtić bude mjesto u kojem roditelji pronalaze podršku i pomoć u podizanju djece.

OTVORENE PRIJAVE ZA PRVO OD SERIJE INTERAKTIVNIH WEB PREDAVANJA ZA RODITELJE

05.11. 2020.
Drage majke, dragi očevi, voditeljice radionica s roditeljima "Rastimo zajedno" osmislile su tri interaktivna web predavanja pod nazivom "RZ mini"! Za sudjelovanje na PRVOM predavanju pod nazivom TREBAJU LI DJECA GRANICE? koje će se održati 10.11.2020. u 17.00 sati možete se prijaviti do 10.11.2020. do 12.00 sati na mail: strucno.vrtic@gmail.com Predavanje o svakoj od navedenih tema odvijat će se putem Zoom aplikacije zbog čega je broj sudionika ograničen na 100 osoba po predavanju. Vidimo se u virtualnom svijetu!

Psihološko savjetovalište

Psihološko savjetovalište je mjesto gdje se roditelji i skrbnici mogu obratiti vezano za brojna pitanja o odgoju i razvoju djece i gdje će, u suradnji s psihologom, potražiti odgovore.