Rastimo zajedno - radionice za roditelje

26.09. 2017.

Program radionica s roditeljima "RASTIMO ZAJEDNO" počinje novi ciklus!

POŠTOVANI RODITELJI!

Dječji vrtić Viškovo 5.10.2017. započinje novi ciklus

PROGRAMA RADIONICA S RODITELJIMA "RASTIMO ZAJEDNO"

Postavljate li si možda neka od ovih pitanja?

• Postupam li dobro? Jesam li prestrog ili preblag, dosljedan ili nedosljedan?
  • Što mojem djetetu doista treba?
  • Činim li dovoljno?
  • Kako biti dobar roditelj?

Imate li takvih dvojbi i želja pozivamo vas da nam se pridružite u radionicama "Rastimo zajedno" u kojima ćemo učiti i rasti zajedno s našom djecom. Program radionica s roditeljima "Rastimo zajedno" namijenjen je roditeljima najmlađe djece u dobi do četiri godine života.

Program radionica podijeljen je u jedanaest tema, jedanaest radionica koje će se održavati jednom tjedno u trajanju od dva sata. Radionice su besplatne.

Radionice će provoditi zaposlenice DV Viškovo, tim stručno educiranih voditeljica za vođenje Programa radionica s roditeljima „Rastimo zajedno" - psihologinja Sonja Pribela-Hodap i odgajateljice Sekana Hrvatin i Natali Vičić.

Ukoliko želite sudjelovati, prijavite se osobno kod psihologinje ili pošaljite mail na adresu: sonja.pribela-hodap@vrtic-viskovo.hr i ostavite svoje podatke (ime, prezime, ime i dob djeteta).

Ukoliko nemate mail, javite se na broj telefona 091/32 60 774.

NAPOMENA: BROJ POLAZNIKA JE OGRANIČEN (DO 12), TE UKOLIKO BUDE VEĆI BROJ PRIJAVA, PREDNOST ĆE IMATI RODITELJI KOJI SU SE PRIJAVILI S RANIJIM DATUMOM!