Vrtić u kući

27.03. 2020.
Ovih dana zavladalo je doba kad se trebamo osvijestiti, ponašati se odgovorno i biti što više kod kuće. Kako se pritom u našim domovima djeca i mi ne bismo osjećali kao ptice u kavezu, potrebno je dom ispuniti toplinom, smijehom i kreativnošću. U želji da vam pomognemo da lakše prebrodite ovo razdoblje, svakodnevno ćemo na web stranicama vrtića u rubrici Kutak za roditelje donositi ideje za kreativno provođenje vremena s djecom (pod novom rubrikom Kreativne aktivnosti za male, velike i ostale) te savjete i edukativne teme za roditelje (pod rubrikom Stručni članci). Vjerujemo da će vam savjeti stručnjaka koji rade s djecom pomoći da lakše prebrodite ovo izazovno vrijeme u kojem su narušene i naše i dječje rutine i molimo vas, zagrlite svoju djecu umjesto nas, mislimo na njih (i vas), čuvajte sebe i svoje najmilije!

Klub očeva Rastimo zajedno

16.03. 2018.
Pozivamo vas na ciklus od 4 radionica za očeve - KLUB OČEVA RASTIMO ZAJEDNO koji će se tijekom travnja 2018. održavati u Dječjem vrtiću Viškovo.

Prvi koraci u eTwinningu

28.02. 2018.
Pozivamo Vas na predavanje "Prvi koraci u eTwinningu" koji će se održati u utorak, 6. ožujka 2018. u 17,00 sati, u prostoru Dječjeg vrtića Viškovo.

Kutak za roditelje

U našem vrtiću njegujemo partnerske odnose s obitelji. Partnerstvo između vrtića i obitelji temelji se na zajedničkom cilju osiguravanja dobrobiti za dijete i smatramo ga izuzetno važnim za optimalan dječji rast i razvoj.