ZAHVALA ZA DONACIJU

24.06. 2024.
Mještanin Općine Viškovo M.S. donirao je Dječjem vrtiću Viškovo veliko igralo za djecu te opremu za dva centra za igru na zajedničkom hodniku.

Pužići su uredili terasu

07.05. 2024.
Dan prije Praznika rada, Pužići i njihovi roditelji, proveli su radno. U utorak, 30. travnja održana je akcija uređenja terase skupine Pužići. U uređenju su sudjelovali roditelji i djeca iz skupine. Zahvaljujemo se svima koji su svojim dolaskom omogućili da naša terasa poprimi novi izgled.

Radionica o moru

24.04. 2024.
Velika Mala istraživačica Dora bila je uključena u program Malih istraživača u prvoj godini njegova provođenja, a sada se kao studentica studija Znanosti o moru pridružila Malim istraživačima kako bi im prezentirala znanja o moru.

Dani vrtića 2024.!

04.04. 2024.
Ove godine obilježit ćemo Dane vrtića raznovrsnim aktivnostima poput gostovanja inozemnih predavača, eko akcije čišćenja, razmjene igračaka za roditelje i djecu te mnogo drugih. U nastavku pogledajte što smo pripremili!

Oralno zdravlje u Marčeljima

22.03. 2024.
Obilježili smo Svjetski dan oralnog zdravlja uz čitanje slikovnice Mrljek i Prljek - priča o pokvarenom zubu. Kroz dan smo razgovarali o važnosti oralne higijene te smo ponovili naučeni igrokaz "Pasta i četkica".

Dođite na Mozgalicu!

13.03. 2024.
Program za potencijalno darovitu djecu Mali istraživači Dječjeg vrtića Viškovo poziva djecu i roditelje na zajedničko učenje i druženje. Igraonica „ MOZGALICA“ održat će se u utorak, 19.03.2024. od 17.00 do 19.00 sati.

Počel je PUST!

25.01. 2024.
Stiglo nam je najveselije i najšarenije vrijeme, peto godišnje doba kako mu tepaju: počel je Pust!