Radionica o moru

24.04. 2024.
Velika Mala istraživačica Dora bila je uključena u program Malih istraživača u prvoj godini njegova provođenja, a sada se kao studentica studija Znanosti o moru pridružila Malim istraživačima kako bi im prezentirala znanja o moru.

Radionice Šumske pedagogije

15.04. 2024.
U sklopu Erasmus+ projekta „Učenje na otvorenom za sve“ ugostili smo dvije pozvane stručnjakinje iz Gozdarskog inštituta Slovenije koje su stručnim djelatnicima i djeci približile načela rada Šumske pedagogije.

Novi e Twinning projekt!

15.03. 2024.
Dječji vrtić Viškovo u ožujku 2024. uključio se u još jedan e Twinning projekt pod nazivom Go back to the forest, connect with nature, u suradnji s dječjim vrtićima iz Turske i Latvije.

Mobilnosti u Firenci

28.02. 2024.
Početkom listopada 2023. godine, tri odgojiteljice DV Viškovo sudjelovale su u mobilnostima u sklopu Erasmus+ projekta "Učenje na otvorenom za sve" u Firenci.

Gostovanje Judo kluba Kvarner

14.02. 2024.
U našem vrtiću ugostili smo Judo klub Kvarner koji je djeci u godini pred polazak u školu predstavio svoj klub te ih upoznao sa temeljnim specifičnostima juda.

Dani vrtića

08.05. 2023.
Dane vrtića odlučili smo obilježiti kroz bitan zadatak ove pedagoške godine, a to je „Poticanje kulture čitanja“.

Priprema, pozor, sad!

03.04. 2023.
Pozivamo vas da nam se pridružite u pješačenju našim šetnicama i pješačkim stazama. Šetnje se odvijaju tijekom travnja, srijedom i petkom u 18.00 sati. Polazak je s parkirališta Milihovo uz pratnju licenciranih vodiča Planinarskog društva Viškovo. ​Pridružite nam se u rekreativnim šetnjama i upoznajte svoj zavičaj! Dobro došli!