Radno vrijeme Dječjeg vrtića Viškovo

Svakim radnim danom od ponedjeljka do petka:
od 06:30 do 16:30 - dežurstvo do 17:00

Crveni križ donirao Dječjem vrtiću Viškovo torbu prve pomoći

05.01. 2024.
Hrvatski Crveni križ u suradnji s Hrvatskom poštanskom bankom donirao je kompletnu torbu prve pomoći vrtićima i školama koji su od najranijih početaka uključeni u program HCK „Sigurnije škole i vrtići“ te su ostvarili pravo na oznaku „Naš vrtić je siguran“. Među ukupno 25 vrtića i škola na području Republike Hrvatske, ovu donaciju dobio je i Dječji vrtić Viškovo.

Stručni članak u časopisu Zrno

09.12. 2020.
Web tim DV Viškovo pandemija je potaknula na nove načine primjene informacijsko-komunikacijskih tehnologija u radu, a to je bila prilika za nova učenja, kvalitetan timski rad te nove oblike suradnje s roditeljima i zajednicom, o tome su i napisale članak objavljen u časopisu Zrno. Čestitamo kolegicama na objavljenom stručnom članku!

Pokret, osjet, igra

06.07. 2018.
Zaklada ‘’Hrvatska za djecu’’ odobrila je financiranje projekta DV Viškovo pod nazivom „Pokret, osjet, igra“.