RADIONICA ZDRAVOG KUHANJA S DJECOM I RODITELJIMA

30.09. 2021.

Savez društava “Naša djeca” Hrvatske u suradnji s Maminom škrinjicom i JGL-om donose vam edukativnu i zabavnu radionicu zdravog kuhanja sa 6 malih kuhara i našom vrsnom ekipom stručnjaka kojoj je profesionalna i osobna strast pripremanje finih jela koja mogu svojim sastojcima zadovoljiti sve nutritivne potrebe mališana.

Zdrave palačinke, desert, smoothie, a možda i posebniji omlet pripremite s djecom i roditeljima!!!

U tome će vam pomoći naš tim:

dr. sc. Eva Pavić, dipl. ing., univ. spec, KBC Zagreb, rukovoditeljica Službe za prehranu i dijetetiku

Snježana Krpes – voditeljica radionica zdrave prehrane i autorica kuharice "Za prste polizati"

Karmela Karlović – voditeljica radionica zdravog kuhanja“Kuhaona”

Doris Pinčić - glumica i televizijska voditeljica

...i naši mali kuhari različitih uzrasta.

Radionicu prenosimo uživo 5. listopada 2021. godine u 18 sati, na Međunarodni dan djeteta, putem:

YouTubea

Garantiramo Vam odličan i edukativan program, popraćen receptima

ZA PRSTE POLIZATI!

KUHAJTE S NAMA I

PRIJAVITE SE NA PRAĆENJE RADIONICE KUHANJA S DJECOM: