Preduskršnje druženje s roditeljima

25.04. 2016.

U dječjem vrtiću Viškovo i ove godine smo organizirali zajedničko druženje djece, roditelja i odgajatelja kroz kreativne radionice i različite igre.

Djeca i roditelji mogli su u opuštenoj i ugodnoj atmosferi sudjelovati u kreativnim radionicama izrade ukrasa i didaktičkih igračaka za djecu od pedagoški neoblikovanog i i otpadnog materijala.

Osim razvijanja i jačanja partnerstva s roditeljima, cilj radionice je i osvijestiti kod djece i roditelja važnost brige o okolišu te utjecati na smanjenje otpada u našem okruženju.

Uz vesele radionice, roditelji i djeca vrtićnih skupina (kat Zima) sudjelovali su i u različitim igrama i zagonetkama koje su trebali zajednički rješavati kako bi došli do rješenja. Djelić ugodne atmosfere možete vidjeli na fotografijama.