Međunarodni dan obitelji 15.05.2023.

17.05. 2023.

"Obitelj je poput grana na drveću. Rastemo u različitom smjeru, ali u korijenu smo uvijek jedno."

Međunarodni dan obitelji 15.05.2023.

I ove godine u našem vrtiću obilježili smo Međunarodni dan obitelji, želeći naglasiti važnost svih članova obitelji u razvoju osobnosti djeteta. U svakoj obitelji važno je  zajedništvo i međusobna potpora, razumijevanje, ljubav i poštovanje kako bi djeca rasla i razvijala se u zdrave, moralne, kvalitetne i sretne ljude.
Upravo to smo htjele istaknuti i poticati na našem druženju. Okupile smo roditelje i djecu jasličke skupine Sovice te polaznike ovogodišnjeg Kluba očeva. U ugodnom društvu razgibali smo se i dobro zabavili uz sportske igre poput: "Ribari i ribice", ples oko stolica, povlačenje užeta, mini poligon, ples kipova, nošenje lopte u žlici, otpuhivanje loptice od starta do cilja slamkom, ples uz koreografiju i sl. Naše igre nisu bile natjecateljskog karaktera te su svi osvojili medalju za trud, suradnju i sudjelovanje.

"Obitelj - mjesto gdje život počinje i ljubav nikad ne završava."