Odluka o privremenim rezultatima upisa za pedagošku godinu 2023./2024.

06.06. 2023.

Dragi roditelji,

S veseljem vam donosimo obavijest o privremenim rezultatima upisa za pedagošku godinu 2023./2024. U nastavku možete pronaći privremenu listu upisa djece u naš dječji vrtić za nadolazeću pedagošku godinu.

Molimo vas da pažljivo pregledate ovu privremenu listu upisa. Odluka o konačnom upisu bit će donesena nakon provjere svih podataka i dokumentacije dostavljene prilikom prijave.

Ako primijetite bilo kakve nesuglasice ili netočnosti, molimo vas da nas obavijestite što prije kako bismo mogli ispraviti eventualne greške. Također, imajte na umu da ova privremena lista upisa može biti podložna promjenama u skladu s posebnim zahtjevima i uvjetima koje propisuje Ministarstvo obrazovanja.

Radujemo se što ćemo vašu djecu dočekati u našem dječjem vrtiću za nadolazeću pedagošku godinu. Ukoliko imate bilo kakva pitanja ili trebate dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte.