Tjedan za darovitost

22.03. 2024.

U sklopu Tjedna za darovitost, koje je u tjednu od 19. do 22.03.2024. organizirao Centar za poticanje darovitosti Rijeka, bio je održan 2. Simpozij dobre prakse. U pozivnom predavanju za stručnjake pod nazivom Potpora za darovitu djecu u Dječjem vrtiću Viškovo, Jasmina Puž, mag.praesc.educ. i Sonja Pribela-Hodap, univ.spec.psihologije prezentirale su višegodišnji rad u programu Mali istraživači.

Program obilježavanja Tjedna za darovitost u našem vrtiću započeo je u utorak, 19.03.2024. igraonicom pod nazivom Mozgalica. Tridesetak djece i roditelja uživali su u igrama kojima je zajednički cilj razvoj logičko-kombinatoričkog i strateškog razmišljanja. U igri su nam se osim polaznika Malih istraživača priključili i gosti iz drugih vrtića te bivši polaznici programa i njihovi roditelji.